ua ru de
×
Авторизація на сайті
×
Реєстрація на сайті
×
Відновлення паролю

Про нас

Коротко про нас

«BIZ (Bildungs- und Informationszentrum) Україна» - освітньо-інформаційний центр етнічних німців України

Стратегія діяльності «BIZ-Україна» визначається «Програмою етносоціального розвитку німецької меншини в Україні» напрямок «Освіта», прийнятої VI З’їздом німців України.

Основним напрямком діяльності «BIZ-Україна» є ефективне інформаційно-освітнє забезпечення руху етнічних німців України за етнокультурне відродження.

Детальніше: Напрямки діяльності

Команда BIZ : методисти, експерти, менеджери -  професіонали-практики, які координують освітню роботу у відповідних напрямках.

Мультиплікатори BIZ

Мультиплікаторами BIZ є експерти, які отримали в системі BIZ додаткові спеціальні знання й навички з певних напрямків та передають їх активним представникам етнічної німецької спільноти під час проведення освітніх проектів задля сталого розвитку громадських організацій етнічних німців України.

Цілі та задачі:

  • підтримка і розвиток мережі організацій етнічних німців завдяки ефективній освітньо-інформаційній діяльності для етнічних німців та за їх участю;

  • створення умов для якісної роботи організацій етнічних німців за допомогою ефективної інформаційної взаємодії між організаціями етнічних німців (на міжнародному, регіональному та локальному рівнях).

Історія

«BiZ - освітньо-інформаційний центр (Bildungs-und Informations- Zentrum) - є освітньо-інформаційною мережею в рамках програми Федерального уряду Німеччини з підтримки німецької меншини в Східній Європі і Центральній Азії.

Мережа BiZ - це:

  • підрозділи мережі BiZ в Росії та інших країнах СНД (Україна, Казахстан, Узбекистан, Киргизстан);

  • більше 400 мультиплікаторів;

  • центральне бюро BiZ знаходиться в Російсько-Німецькому Домі в Москві.

Освітні та інформаційні послуги «BiZ - Україна» здійснюються в рамках програми Федерального уряду Німеччини з підтримки німецької меншини в Україні через БФ «Товариство Розвитку» м. Одеса,  на замовлення Ради німців України.