ua ru de
×
Авторизація на сайті
×
Реєстрація на сайті
×
Відновлення паролю

Всеукраїнський семінар-практикум BiZ із соціальної роботи

Всеукраїнський семінар-практикум BiZ із соціальної роботи

7-8 грудня 2024 року БО «Німецький Дім – Київ» став майданчиком для важливої зустрічі представників громадських організацій німецької спільноти України, на якому було обговорено найактуальніші питання соціальної роботи та створення нових соціальних ініціатив.

Основні моменти семінару:

  • Виклики та перспективи соціальної роботи в 2025 році
  • Актуальні питання реалізації соціальних програм – допомога на дому, роль мобільних застосунків, а також налагодження ефективної взаємодії між поколіннями. Модератор - Ангеліна Шардт, президент Асоціації німців України та мультиплікатор "BiZ-Ukraine".
  • Практичні кейси від  Світлани Діль, фасилітаторки інтерактивної виставки Mental Trek.
  • Презентація можливостей фінансування та ведення документації соціальних проєктів, таких як Школа третього віку, Академія для сеньйорів, а також презентація програми AF 70, яка включає нецільову допомогу, продуктові пакети і медичні операції від Вікторії Цуркан - менеджерки БФ "Товариство розвитку".
  • Залучення державних програм і роль місцевих органів влади у розвитку соціальних ініціатив, побудова співпраці між громадськими організаціями та державними структурами. Референт - Ігор Мещан, директор департаменту соціального розвитку Київської обласної державної адміністрації.

Особливу увагу було приділено волонтерському руху та ролі молоді у соціальних проектах. Алла Вольф, керівниця ГО «Лозівське міськрайонне товариство німців "Відергебурт"», поділилася досвідом організації волонтерських ініціатив у Лозовій, які не тільки підтримують громаду, а й надихають молодь на участь у соціальних проєктах.

Семінар став важливим кроком у розвитку соціальної роботи серед німецьких громадських організацій в Україні. Дякуємо спікерам, модераторам та кожному учаснику за активну участь, ідеї та небайдужість!

Детальні звіти та відео з семінару ви можете знайти на сторінці у Facebook.

Проєкт був реалізований з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ та комплексного територіального розвитку Німеччини через БФ "Товариство Розвитку".

10 грудня 2024